NOWACCY - NAM MOŻNA ZAUFAĆ!

NIEPRZERWANIE OD 1995 r.

Firma NOWACCY powstała w 1995r., w Ostrowie Wielkopolskim. Od początku swego istnienia była firmą rodzinną i tak też pozostało do dnia dzisiejszego. Właściciele postawili na stały rozwój firmy, czego efektem było otwarcie oddziału w Krotoszynie, a następnie w Kaliszu. Dzięki zaangażowaniu i solidnej pracy całego zespołu obecnie jesteśmy wiodącym dystrybutorem mięsa, wędlin, nabiału i innych artykułów spożywczych w regionie.


Wieloletnie doświadczenie w zakresie dystrybucji świeżych produktów pozwala firmie na sprawną i fachową obsługę Klientów. Obszarem swojego działania obejmujemy teren Wielkopolski, Dolnego Śląska, województwa opolskiego i łódzkiego. Stale współpracujemy z ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej oraz sieciami handlowymi w naszym regionie, takimi jak: PSS Społem, Gminne Spółdzielnie, Lewiatan, Sieć 34, Nasz Sklep, Chata Polska, oraz inne. Znani jesteśmy z solidności, konkurencyjnych cen oraz wysokiej aktywności promocyjnej, przejawiającej się w różnorodnych formach wsparcia sprzedaży poprzez liczne akcje promocyjne, plakaty, udział w indywidualnych gazetkach promocyjnych, programy lojalnościowe, konkursy, finansowanie lad chłodniczych itp. Cechuje nas elastyczne podejście do potrzeb każdego Klienta, bez względu na skalę składanego zamówienia. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów, których zadowolenie jest podstawowym celem naszej firmy. Będzie nam niezwykle miło jeśli nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem i zechcecie dołączyć do grona naszych klientów.

DOBRA LOGISTYKA

W naszych oddziałach zlokalizowanych w Ostrowie Wlkp., w Kaliszu i Krotoszynie pracuje dla Państwa wykwalifikowany personel, zapewniający szybki i sprawny serwis. Towar dostarczany jest do Kontrahentów za pomocą własnego specjalistycznego transportu, gwarantującego wysoką jakość towarów. Szybka i sprawna realizacja dostaw oraz wysoki poziom realizacji zamówień są naszym atutem. Dołożymy wówczas wszelkich starań by nie zawieść okazanego nam zaufania.